Seo Sırları


Seo Sırları

Backlink Sadece Makele ve Blog Yazısı değildir.

Özellikle son senelerde tanıtım yazıları stratejileri tüm SEO ile uğrasan insanların ilgini çekmekte ve blog yani makale pazarı üzerine herkez farklı yöntem ve kendilerine özgü tekniklerini geliştirmektedir. Kısaca Web Sitelerimiz için kaliteli backlink düşünüldüğünde temel olarak makale aynı zamanda da web blog pazarı inşa etmeyi düşünürsünüz ki neticesinde bu düşünce denenmiş Google tarafından olumlu olarak kabul edilen teknik olma özelliğini korumaktadır.Uzun seneler böyle gitceğe benzemektedir.

Tabi makale,blog backlink iyi bir backlink türü olsana web sayfanızın link profilinin farklı backlink türlerinden oluşmasında çok fazla önemli bir konudur.Google’in çeşitli bir backlink profili olan web site veya blogları beğendiği bilinmekte.Bu da demektir ki makale dizinleri veya bloglardan edinilen linklere ek olarak da video ve belge paylaşan siteler gibi yerlerde gelen linkler inşa etmeyi düşünün.

Örneğin: Makalenizde yazmış olduğunuz detaylı bir yazıyı PDF çevirdikten hemen sonra belge paylaşan web sitelerde yada genel portal sitelerden PDF belge olarak yayınlayabilirsiniz. Aynı blog yani makale ve aynı bilgi olmasına rağmen çok farklı bir formatta görüntülecek.Hatta bu teknik ilk çıktığında farklı bir blogdan aldığımız yazı PDF olarak da çok farklı bir makale yayınladığınız zaman farklı bir formatta backlink kaynağı olarak görmekteler.

 

 

 

             Makale Backlink, Makale Backlink Siteleri, Seo Sırları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Sitenizi Ücretsiz Analiz Edelim

Seo Analiz