Etkili Temel Arama Motoru Optimizasyonu SEO


Etkili Temel Arama Motoru Optimizasyonu SEO

Etkili arama motoru optimizasyonu ( seo ) hazırlık ve planlama gerektirmeltedir. Rasgele ilk sayfaya getirmek üzere yapılacak anahtar kelimelere endeksli eylemler, gelişi güzel sonuçlar doğurur. Buda risk tir. Yapılacak çalışmalar doğru gözüksede yanlış sonuçlarda doğurabileceği gibi iyi sonuçlarda elde etmenizi sağlayacaktır.

Sektör analizi ve anahtar kelime analizlerinizi çok titiz yapmanızı öneririz. Rakip analizlerinizde backlink analizlerini ve rakiplerinizin google daki gücünü çok iyi analiz etmeniz gerekmektedir.

İşte SEO planlarınızın 2020’de hayata geçirilmesi.

İlk yapılacaklardan biride, sektörünüzde işiniz ile ilgili bir seo alt yapı planına ve ilgili pazarlama hedeflerine sahip almanız gerekmektedir.

SEO hedefleri bir Linkwheel ağı oluşturarak Uzun vadeli organik arama vizyonunuzu hazırlayın.

Temel olarak yapmanız gerekenlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

  • Eski bir domain bulabilirsiniz.
  • Domainin eski verilerini yeniden linklendirerek web sitenize içerik oluşturunuz.
  • Adres defterleri olarak adlandırdığımız Firma Ekle sitelerine kendinizi kayıt ederek web sitenizin backlink almasını sağlayınız
  • Fazla olmamak şartı ile Forum tanıtım alabileceğiniz ve link çıkışı elde edebileceğiniz sitelere üye olarak yazı içinden backlink kaynağı oluşturunuz.
  • Paravan diye adlandırdığımız wordpress gibi yazı paylaşarak ve profil backlink alabileceğiniz siteler kurunuz. Bu sitelerden kendinize backlink sağlayabilirsiniz.
  • Sektördeki bütcenize uygun haber site kaynaklarından tanıtım yazısı alabilirsiniz.
  • Bu yazılarınız ve yayınladığınız tüm içeriklerinizi kendinize açacağınız sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.

 

Web tasarım seo ilişkisi önemlidir kendinizde hızlı ve hataları olmayan bir tema seçerek içerik üretmeye ve sektörde yerinizi almaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Sitenizi Ücretsiz Analiz Edelim

Seo Analiz