Hakkımızda

Gusto Bilişim , 2010 yılından bugüne yaklaşık 100 kurumsal firmaya web sitesi yapmış bir Web Tasarım ve seo danışmanlığı oluşumudur. Bu derinlikte bir tecrübe web tasarım firmaları açısından Gusto seo ve web tasarım’ı ön sıralara taşıyan unsurlardandır.

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil, artış gözlenmektedir.

Gusto Ailesi bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Gusto aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Güncel web tasarım trendlerini takip ederek, bazen de trendleri belirleyerek, rakiplerden farklı olmayı başararak çağdaş web site tasarımları yapmaktadır.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım ve seo danışmanlığı oluşumu olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Gusto Bilişim gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

Kalite Anlayışımız

Kalite bilincinin aslında yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Gusto Bilişim ; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini ISO 9001 kalite belgesiyle belgelendirmiştir.

Web tasarım sektöründe müşteri memnuniyet oranı Gusto Bilişim elde ettiği başarı oranına göre nispeten ve ne yazı ki pek yüksek oranlarda değildir.

Gusto Bilişim bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Öncelikli sorumluluğu; kurumsal müşterilerinin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, internette en doğru şekilde vitrin etmektir.

Gusto, tüm işlerinde beğeni odaklı çalışır.

Telekomünikasyon Kurumu’nun tahsis ettiği Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi’nin yüklediği yasal sorumluluklar dışında; teknik ve ahlaki boyutta da üst düzeyde sorumluklar alır.

Seçici müşterilere sahip Gusto; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir.

Web Sitenizi Ücretsiz Analiz Edelim

Seo Analiz