Makale Backlink


Makale Backlink

Basit diyoruz fakat bir çoğumuz eğitimli okumuş insanlarız en az ilköğretim mezunuyuz ve okullarda çoğumuzun makale yazmışlığı edebiyat dersinde parçalamışlığı mutlaka ama mutlaka vardır.Giriş-Gelişme-Sonuç bölümlerinden oluşan bir makaleye anahtar kelimeleri de eklemek ve linklendirmek çok da zor bir işlem uygulanmamaktadır.

Makale yazarken dikkat edilmesi gereken konular şu şekilde özetlenebilir ki ilk olarak makalenin hangi konularda yazılacağına karar verildiyse ona göre içeriği belinlenmeli ki tanıtım ona göre şekillendirilmelidir. Ortalama bir blog yani makale yaklaşık 200 kelime civarında olmalıysa da her makalede de bu rakamı tutturmak mümkün bulunmamaktadır.

150-200 arası sözcük,kelime kullanmak bir makale için idealdir.İdealliği şöyle anlaşılabilir ki yazdığınız makale okuyucuyu ne sıkmalı ne de yetersiz kalmalıdır.Kelime sayısını Microsoft Word kullanarak ve başka bir programla öğrenmek mümkündür.Makale yazısı yazarken yazım kurallarına dikkat etmek çok önemlidir.

Fakat söz konusu sitenin tanımını yaparken anlamsız ve kuralsız bir yazı yazmak insanlara itici bir şekilde gelebilir tatmin edici olmayabilir. Makale yazımının önemli olmasının sebebi ise yazılan makalelerin özgün olma mecburiyetinin olması ve Yandex,Google,Bing gibi arama motorlarının özgün içeriklerini seviyor olmalarıdır.

 

 

 

 

Seo, Backlink, Makale, Backlink, Makale Backlink

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Sitenizi Ücretsiz Analiz Edelim

Seo Analiz