E-Ticaret Sitesi Ürün Ekleme


E-Ticaret Sitesi Ürün Ekleme

E-Ticaret Sitesi Ürün Ekleme

 

Online E-ticaret Yaptığınız firma satış sitenizde ürünlerinizin müşteri ve Google uyumlu olması önemlidir. Müşteri açısından resimlerin netliği, ürün açıklamalarının tatminkar olması ziyaretçilerinizin ürün hakkında daha fazla bilgi edinmesini sağlayacaktır. Web sitesindeki ürünler farklı kartegorilerde çeşitlilik göstermekte, eklendikten sonra da güncellenmesi ve yenilenmisi durumu söz konusudur. Devamlı bir yeni ürün ekleme ve güncelleme durumu olan Firma eticaret sitenizde ürün/malzeme  eklemek bir hayli zordur. Web Sitesine girilen ürünlerin her biri için fiyat,açıklama,anahtar kelime,kod,cins ve var olan özelliklerinin yazılması bir hayli ciddi  zaman alır.

Bu işlemleri yapar iken ürün açıklamalarında ve ürünün genel özelliklerinde dikkat edilmesi gereken SEO (Site İçi Seo) uyumlu olması ciddi bir önem taşımaktadır. Ürünlerinizi ilk girerken özentisiz ve baştan sağmasa girerseniz ürün eklemelerinden sonra bir daha başa dönmek zorunda kalırsınız. İnternet sitenize ürün eklerken yukarıda söylediğimiz kriterlerde ürün eklendiğinde ikinci bir güncellemeye gerek kalmadan hem ürün girişi yapmış olursunuz hem de tüm gerekli olan Google kriterlerinide yerine getirmiş olacaksınız.

Firmamızın kendi alanında bilgili olan personelleri sizin için web sitenizi yöneterek ek olarak alacağınız personel masrafından firmanızı kurtarmış olacaktır. Online satış sitenize eklenmesi gereken ürünleri eksiksiz olarak bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

ÜRÜN EKLEME SAYISI NORMAL EKLEMEK SEO UYUMLU EKLEMEK
1-250 Ürün 500 750
251-500 Ürün 1000 1250
501-750 Ürün 1750 2000
751-1000 Ürün 2250 2500

 

  Toplu Ürün Ekleme, Toplu Ürün Girişi, E ticaret Sitesine Ürün Ekleme, E ticaret Sitesine Ürün Girişi, Web Sitesi Ürün Ekleme, E Ticaret Sitesine Toplu Ürün Ekleme, Siteye Ürün Ekleme, Ürün Ekleme Fiyatları, Toplu Ürün Ekleme Fiyatları, Toplu Ürün Ekleme Firması, Toplu Ürün Ekleme Firmaları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Sitenizi Ücretsiz Analiz Edelim

Seo Analiz