Bölgesel Seo Nedir Nasıl Yapılır ?


Bölgesel Seo Nedir Nasıl Yapılır ?

Bölgesel SEO

Bu konuda Bölgesel Seo anlam olarak ülkenin bütün illerinin ve bunlara bağlı ilçelerinin isimlerinin yazılarak arama yapılması nda ilk sayfada yer almasına denir. Elbette en başta google olmak üzere onlarca anahtar kelime araması sonucunda müşterinin web sitesi tüm bu aramalarda ilk sayfada görünür ve bu sayede de yüzlerce kişi ürünü fark etme, ulaşma ve tanıma fırsatı bulur. Bir örnek vermek gerekir ise anahtar kelime ‘Arçelik Servisi’ olsun ve bununla birlikte bölgesel anahtar kelime ise ‘İstanbul Arcelik Servisleri’ olur ve bu sayede o bölge adına firma web sitesi görünür. Ana kelimede güçlü olan bir web sitesinde açacağınız Bölgesel İl ve İlçeler Sıralamaya Sayfanızı çok iyi hazırlarsanız çabuk ilk sayfaya gelecektir.

O Sayfaya Ait Anahtar Kelimeler

Bu noktada seçilen anahtar kelimenin yoğunluk durumuna göre google’ın bu anahtar kelimeyi algılama süreci, aranılacak sitenin SEO uyumuna göre 10 ila 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra google’da ilk sıraya çıkma olasılığı yine anahtar kelimelerin yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Bu SEO çeşidinin bir özelliği ise bir kez alındıktan sonra bir daha süreç dolana kadar her hangi bir fazla ücret ödenmemektedir.

Ek Hizmetler Verilir

Bu süre de 4 ya da 5 yıla kadar gitmekte ve bu zaman çerçevesinde yapılacak ek hizmetler adına bir ek ücret alınmamasıdır. Bu ürün ile kullanım süresi dolana kadar içerikler hakkında sürekli olarak güncellemeler yapılır. Bu sistem sayesinde müşteri direkt olarak web sitesine geçiş yapar ve bu sayede ürünlere bakabilir. Ayrıca akıllı telefon ya da tabletler adına da uyum içermektedir.

 

 

 

Bölgesel Seo, Bölgesel Seo Nedir, Bölesel Seo Nasıl Yapılır, Bölgesel Yerel Seo, Bölgesel Seo Çalışması, Bölgesel Seo Hizmeti, Lokal Seo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Sitenizi Ücretsiz Analiz Edelim

Seo Analiz